Stahujte vsetko..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Stahujte vsetko ....
 
DomovDomov  PortálPortál  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 zvlastne zvuky

Goto down 
AutorSpráva
Admin
wartrek
wartrek
Admin


Počet príspevkov : 687
Age : 28
Registration date : 02.02.2008

zvlastne zvuky Empty
OdoslaťPredmet: zvlastne zvuky   zvlastne zvuky Icon_minitimeNe február 03, 2008 5:44 pm

ci pana ludia, stalo sa mi to pred par rokmi, prave sme sa nastahovali do noveho domu, sami sme postavili, a mama bola vecer este v meste bo bola s koleginami oslavovat jej narodky a otec bol v nocnej, ja som bol doma len so segrou, bol to obycajny vecer obycajneho dna a kukali sme telku. Rucim za to ze doma sme boli sami nemali sme vtedy este ziadne zviera ani psa ani macku a vsetky dvere boli zamknute samozrejme, co sa stalo ma prekvapilo rovnako ako vystrasilo. zrazu bolo pocut buchot z kuchyne ako keby niekto hodil na podlahu za hrst kavovych lyziciek. tak som siel pozriet so segrou co to bolo, ten zvuk si pamatam az dodnes presne ako to bolo, v kuchyni nebolo nic, noze, lyzicky a vsetko ostatne v suplikoch na linke ani na stole nebolo nic. vporiadku. zrazu segra zakricala, vydela ako sa prehla postel v spalni rodicov. boha toto bolo uz aj na mna vela ale fakt.
potom na dalsi den mama bola doma rano otec este nebol z nocnej bo mali dlhu sichtu a prisiel len na obed, mama pocula hlasi z pivnice ako volaju meno "Jano" (otec a ja sa tak volame a aj starky) v pivnici nic. mama tam bola a zrazu z kuchyne hals vola "Jaaanoooo" mama vysla z pivnice do kuchyne a v kuchyni nic nebolo, potom z vonku "Jaaaanooo" a ani vonku nik nebol.

potom sa to nejak vyriesilo uz to u nas nastastie nieje.

toto vsetko je prevada zalozena na mojich zazitkoch, nic nieje vymyslene!

kto neveri, to nezazil.
Návrat hore Goto down
https://wartrek.slovakforum.net
 
zvlastne zvuky
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Stahujte vsetko.. :: Pokec :: Misteriozne zahady-
Prejdi na: